Rüya Gelinlikler

Hayallerinizin en özel giysisine 40 yıldır imza atmanın gururuyla...

Her şey bir düşle başlar... Ve biz 40 senedir sizin düşlerinizin en güzel yerindeyiz...

20. ve 21. Yüzyılın en önemli kadınlarını giydirmiş olmanın misyonunu taşımakta olan firmamız kurulduğu günden bugüne en özel günlerinde gelinlerin en özel giysisini tasarlamanın gururunu yaşamaktadır.

Kreatör Ahmet Özceyhan, bu özel günde gelinlik tasarlamayı en önemli görevlerden biri olarak görür. Bu nedenle tasarımlarda muhteşemi yaratmak için mekanın açık ya da kapalı olması, salonun rengi, damadın giyim biçimi, müzikler, ayakkabılar, tepeden tırnağa aksesuarların bir bütün olduğu gerçeğiyle tasarımlarını kumaşa yazar.

1970’den beri en yeni trend ve kuplarla her genç bayanın birbirinden farklı gelinlik tasarımlarının yer aldığı sevgi dolu bir çatıdır firmamız.

Üretim ve tasarımlarımız altın ve gümüş işler, en nadide dantel, ipek ve koton organze, pamuk vual kargı bezi, düpont ve Abraham satenler, gaze şantung, krep d’amour ve ipek şifonlar materyallerimizden sadece bazılarıdır. Bu malzemeler ile her sezona uygun ultra modern, sofistike, masalsı, romantik, couture ve haute couture çalışmalar firmamızın vazgeçilmezleri arasındadır.